Në Gjëndje

Biskota Me Copeza Kajsie Coop 350gr

250 L

ID: 8001120936561 Kategoria: , , Etiketë:

Përshkrim

Krokante nga ana e jashtme dhe delikate nga brenda, për t’ju ​​surprizuar juve  me kënaqësinë e te shijuarit  recelin dhe tulin e kajsisë.
Zbuloni të gjitha shijet e tjera!
-Bisota me çokollate.
-Biskota  me kakao dhe bajame
-Biskota me kakao dhe lajthi.
-Bskota me kos dhe bajame
-Biskota me krem ​​dhe kakao
-Pa vaj palme                                                                                                                                                           -350gr

Përbërësit:

Lloji “00” miell gruri , reçel kajsie 30% (shurup glukozë-fruktozë nga gruri, kajsi 45% në mbushje, sheqer, lëng limoni, agjent gelling: pektin, rregullatori i aciditetit: acid limoni), vaj misri, sheqer , Kajsi me rende 5% (kajsi, sheqer, shurup glukozë-fruktozë nga gruri, rregullatori i aciditetit: acidi citrik), vezë të freskëta, gjalp, ekstrakt malti elbi, mjaltë, pluhur qumësht i skremuar, dekstrozë nga gruri, etj. Niseshte orizi, pluhur i plotë qumështi, agjentë ngritës (karbonat i acidit të amoniumit, diosfat diodiumi, karbonat natriumi), kripë, emulsifikues: lecithin e lulediellit. Mund të përmbajë  susam dhe arra.

Origjina e lëndëve të para kryesore:                                                                                                                       Krem me kajsi: Itali, Francë, Greqi
Miell gruri: Itali, Austri, Francë, Gjermani, Hungari

Informacione Shtesë

Brand

Coop

Size

350gr

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Biskota Me Copeza Kajsie Coop 350gr”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.