Në Gjëndje

Biskota me Cokollate Coop 500gr

250 L

ID: 8001120936226 Kategoria: , , Etiketë:

Përshkrim

Te shijshme, ta mira brenda dhe jashtë , këto janë biskotat e reja me  çokollate, të dizejnuara për të kënaqur të gjitha moshat.
Zbuloni të gjitha shijet e tjera!
-Biskota me kos dhe bajame
-Biskota me kakao dhe bajame                                                                                                                                       -Biskota me kakao dhe lajthi
-Biskota me krem ​​dhe kakao
-Biskota te mbushur me recel dhe copeza kajsie
-Pa  vaj palme                                                                                                                                                          -500gr

Përbërësit:

Lloji “00” i miellit te gruri te butë, sheqer, çokollate 14.6% (pastë kakao, sheqer, dekstrozë gruri, emulsifikues: sojë), vaj misri, gjalpë, shurup glukozë-fruktozë nga gruri, agjentë gjethe (karbonat i hidrogjenit të natriumit, karbonat acidi i amoniumit), niseshte gruri, dekstroza e grurit, kripe, emulsifikuesi: , aromatizues,                            Mund të përmbajnë vezë, lajthi dhe bajame.

Origjina e lëndëve të para kryesore:

Miell gruri: Itali, Austri, Francë, Gjermani, Hungari
Paste kakao: Bregu i Fildishtë, Ekuador, Ganë
Sheqer: Itali, Francë, Gjermani, Mauritius

Informacione Shtesë

Brand

Coop

Size

500 gr

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Biskota me Cokollate Coop 500gr”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *